Sekrety urody

Koloryzacja brwi i rzęs farbą RefectoCil☺

Zapraszamy

Sekrety Urody

ul. Radzyńska 21a

te. 509182706


2018-03-09


Sekrety urody

DZIEŃ KOBIET ŚWIĘTUJ W SEKRETACH URODY

 

DZIEŃ KOBIET ŚWIĘTUJ W SEKRETACH URODY


2018-03-04


Sekrety urody

oferty okazjonalne

BON PODARUNKOWY NA WALENTYNKI

BON PODARUNKOWY

Sprawdza się zawsze, kiedy chcesz, aby Twoja druga połówka poczuła się w tym dniu i dzięki Tobie wyjątkowo!

BON PODARUNKOWY to eleganckie zaproszenie na dowolny zabieg lub na konkretną kwotę do wykorzystania w Salonie Sekrety Urody

Nasz personel podpowie Ci, w których zabiegach lubują się Panie, a które będą lepszym rozwiązaniem dla Panów. Nie zwlekaj i zaskocz prezentem swoją połówkę!


2018-02-14


Sekrety Urody

Salon Kosmetyczny SEKRETY URODY to doskonałe miejsce do odzyskania dobrego samopoczucia. Kameralnie urządzony gabinet kosmetyczny, fachowy personel oraz najwyższa jakość usług to nasza wizytówka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów kosmetycznych jak również masaże.

 

Dysponujemy również karnetami okolicznościowymi-doskonała forma prezentu, z której każdy chętnie skorzysta.

 

Jeżeli szukacie Państwo idealnego salonu dla siebie SEKRETY URODY z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

 

Zapraszamy.

 

 

Szybki Kontakt

tel. 509 182 706

 

 

Nazywam się Edyta Krasnopolska (Domańska), jestem właścicielką salonu kosmetycznego Sekrety Urody w Lublinie, który znajduje się na ul. Radzyńskiej 21a.

Branżą kosmetyczną interesowałam się już jako mała dziewczynka. Pierwszą i najwierniejszą klientką była moja mama, której w wieku 6 lat wykonywałam już regulację brwi oraz oczyszczanie twarzy. Po maturze rozpoczęłam naukę w studium kosmetycznym i dodatkowo , na własną rękę, dokształcałam się na różnych kursach związanych z tą dziedziną. Na drugim roku studium w 2007 r podjęłam swoją pierwszą pracę jako kosmetyczka, wykonując samodzielnie wszystkie zabiegi z menu salonu. Przez 3 lata pracowałam również w spa w Grand Hotel Lublinianka. W 2012 r założyłam swoją działalność, którą prowadzę do dzisiaj. Kosmetologia to moja pasja. Dzisiaj mam 11-letnie doświadczenie w pracy gabinetowej. Staram się stworzyć klientom salonu miejsce do odzyskania pięknej urody oraz dobrego samopoczucia, przy blasku świec, dźwiękach muzyki relaksacyjnej oraz woni olejków eterycznych. Zapraszam do salonu Sekrety Urody.Starsze wpisy


Informujemy, że strona korzysta z tzw. 'ciasteczek' (ang. cookies). Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.  

Powered by CUPLESOFT